Etui na Samsung Galaxy A5 2016r  

Jest 239 produktów.

Modne etui na telefon Samsung Galaxy A5 SM-A510 z 2016 roku.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcje Etui.

Showing 1 - 48 of 239 items

Modne etui na telefon Samsung Galaxy A5 SM-A510 z 2016 roku.

Pokrowiec do telefonu sprawia, że urządzenie jest zabezpieczone przed zniszczeniami,  ale tworzona przez nie ochrona polega nie tylko na bezpośrednim przeciwdziałaniu skutkom upadku, lecz wyraża się również w zmniejszeniu ich ilości. Jak to możliwe? Otóż telefon opakowany w futerał lepiej utrzymuje się w ręce, nie jest więc tak podatny na wypadnięcie z niej. Posiadając bumper sprawia się zatem, że dochodzi do mniejszej ilości upadków, a kiedy  już jakiś pojedynczy się przydarzy, nie jest on groźny w skutkach. Posiadaczom modelu Samsung A5 z roku 2016 polecamy wybór etui z poniższych propozycji. Są one dostosowane do odnowionej wersji A5, posiadają ergonomiczny kształt, sprawiający, że większa stabilność telefonu w kontakcie z dłonią jest od razu wyczuwalna i korzystnie oceniana. Jest to o tyle ważne dla użytkowników, że nikt nie chce, by na jego pięknym telefonie pojawiały się rysy i inne nieestetyczne zmiany, a tylko odpowiednie plecki mogą przed tym uchronić, działając tu jak swoista zbroja. Ma to oczywiście wpływ także na sam okres działania, ze względu na niedochodzenie do uszkodzeń podzespołów, telefon pozostaje dłużej w pełni technicznej sprawności. Warto więc od razu, kiedy tylko zacznie się korzystać z telefonu, zaopatrzyć się w dobrej jakości case, aby zyskać profilaktyczną i faktyczną ochronę przed wszelkimi, poważniejszymi i wizualnymi zmianami w obrębie urządzenia – zarówno tymi powierzchniowymi, dotyczącymi obudowy, jak i wewnętrznymi, dotyczącymi tworzących je części.

Dane techniczne telefonu Samsung Galaxy A5 SM-A510 z 2016 roku.

Samsung Galaxy A5 2016 to smartfon, który z całą pewnością zwyczajnie się koreańskiemu producentowi udał. Jest to zatem model, na który warto zwrócić uwagę, jeżeli aktualnie poszukuje się nowego urządzenia, które nie jest jednocześnie znacznie obciążającym budżetu flagowcem. Zalety zaczynają się już od wyświetlacza tego smartfona. Posiada on przekątną 5,2 cala, wysoką rozdzielczość, gwarantującą 424 ppi. Sprzęt jest lekki i smukły, jak produkt ze znacznie wyższej półki cenowej. Jego wymiary to 144,8 x 71 x 7,3 mm, natomiast jego waga wynosi 155 g. Przedni oraz tylny panel ochrania Gorilla Glass czwartej generacji. Całość okala estetyczna ramka z prawdziwego aluminium. Bateria urządzenia jest niewymienna, niemniej posiada ona możliwość szybkiego ładowania, a także bardzo dużą pojemność – aż 2900 mAh. Gwarantuje to bardzo dobry czas pracy, a także większy komfort użytkowania urządzenia związany z krótkim czasem ładowania akumulatora. Na komfort ten pozytywnie wpływają też zamontowane w sprzęcie podzespoły. Są to ośmiordzeniowy procesor Exynos 7580 o taktowaniu zegara 1,6 GHz i z układem graficznym Mali T720, a także 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia również jest jak najbardziej przyzwoita, gdyż wynosi 16 GB. Główny aparat smartfona posiada matrycę 13 megapikseli, natomiast przednia kamerka ma 5 megapikseli, co także można zaliczyć na spory plus. Posiada on także radio FM, czyli w dalszym ciągu całkiem przydatne rozwiązanie, z którego niestety coraz częściej rezygnują obecnie producenci.

Informacja

Dostawa