Etui na Huawei P8  

Jest 234 produktów.

Etui do telefonu Huawei P8

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze wzory etui. Wszystkie dostępne grafiki do tego modelu telefonu można znaleźć w zakładce Kolekcja Etui.

Showing 1 - 48 of 234 items

Filter by:

A może ochronny pokrowiec na smartfona Huawei P8 ?

Oferta obejmująca plecki do Huawei P8 pełna jest różnorodności, można by wręcz rzecz – kontrastów. Z jednej strony jest tu mocarna kabura w czarnym kolorze i z wytłoczeniami, nadającymi jej swoiście topornego wrażenia wizualnego, co jest korzystne ze względu na zapowiedź i gwarancję większej ochrony telefonu, z drugiej są produkty wypełnione brokatem, często w różowym lub złocistym odcieniu. Oczywiście między tymi skrajnościami, mającymi zgoła daleki od siebie wyraz, jest też coś po środku, a więc etui nie będące ani aż tak mocarne, ani tak błyszczące – są to za to akcesoria prostsze w formie, z delikatniejszymi zdobieniami. Mają one jednolitą powłokę wykończoną w macie lub błysku, z jednym kolorem przewodnim. Dostępny jest także futerał wykonany z silikonowego przezroczystego tworzywa, o bardzo ciekawym efekcie wizualnym, nadanym przez stylowe kryształkowe aplikacje, które mogłyby przypominać krople deszczu, gdyby nie idealnie równomierne rozmieszczenie. Lubiący więcej barw i tego co „dzieje się” na powierzchni, mogą jeszcze sięgnąć po bumper z nadrukiem – w ramach tej grupy także ma się bardzo zasobny rozstrzał pod względem ostatecznego, możliwego do wyboru motywu. Żaden case nie jest mocowany do telefonu raz na zawsze, nie pozostawia także żadnych śladów po zdjęciu, można więc zaopatrzyć się w więcej niż jeden produkt, i zmieniać je w zależności od aktualnych preferencji, chociażby ze względu na porę roku i wydarzenia oraz święta towarzyszące zmieniającym się kartkom kalendarza.

Dane techniczne telefonu Huawei P8

Czasy, kiedy w Polsce Huawei był nikomu nieznaną i budzącą niepokój chińską (a więc złą) marką, już dawno minęły. Chińscy producenci smartfonów, z gigantem w postaci Huawei na czele, zyskali zainteresowanie oraz zaufanie w naszym kraju, ponieważ ludzie z czasem przekonali się, że w wypadku smartfonów niższa cena wcale nie musi oznaczać niekomfortowych dla użytkownika kompromisów. Doskonałym na to dowodem jest chociażby flagowy model Huawei, ochrzczony mianem P8. To urządzenie zahaczające już  kategorię phabletu, gdyż posiada ekran IPS FullHD o przekątnej 5,2 cala (ppi aż 424). Mimo to, został on zaprojektowany w taki sposób, że jest on relatywnie niewielki (144,9 x 72,1 x 6,4 mm, przy wadze 144g). Kryje on jednakże w sobie, jak na flagowca rzecz jasna przystało, bardzo solidne podzespoły, które nawet dzisiaj są zdecydowanie przyzwoite. Przede wszystkim jest to ośmiordzeniowy procesor Kirin 930 o taktowaniu 2 GHz wspomagany przez 3 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi zaledwie 16 GB, lecz zrozumiałe jest, iż stanowi to punkt wyjścia dla karty pamięci – a tę można rozbudować maksymalnie o kolejne 64 GB. Smartfon może pochwalić się także aparatem pochodzącym od Sony – główny posiada matrycę 12 megapikselową, zaś przedni o „mocy” 8 megapikseli, co jest bardziej niż satysfakcjonującym połączeniem. Sprzęt posiada bardzo dobre wyniki nie tylko na benchmarkach, ale przede wszystkim w trakcie codziennego, nawet bardzo intensywnego użytkowania, które dodatkowo usprawnia zastosowanie intuicyjnej, autorskiej nakładki producenta.